Plavky Panache

Posted in Oblečení.

Chcete být krásná, neodolatelná a na pláži upoutat pozornost kolemjdoucích? Chcete si užít letní dovolenou se vším všudy, aniž byste se musela stydět za své křivky? Pak zvolte správné plavky Panache, se kterými můžete zvýraznit své tvary, ale přitom zakrýt případné nedostatky. V nabídce najdete plavky různých střihů, barev, ale také v různých velikostech.

Pracovní obuv - Repa.cz

Posted in Oblečení.

Některé profesní činnosti vyžadují kvalitní pracovní či ochranný oděv. Pokud pracujete v kanceláři, nebo jako redaktoři či manažeři, pak se této povinnosti vyhýbáte. Jestliže je ale vaše zaměstnání v oblasti stavebnictví, výroby a podobně, bez pracovního oděvu se neobejdete. Důležitá je také kvalitní pracovní obuv, která vám dopřeje maximální pohodlí. Stojíte-li celou pracovní dobu na nohách, pak na pracovní obuvi velmi záleží.

Kreatin je nebezpečný. Mýtus nebo pravda?

Posted in Potravinové doplňky.

Po internetu kolují takové fámy, že kreatin je nějaký druh dopingu. Někteří amatéři se mylně domnívají, že kreatin je nějaká zakázaná látka patřící do skupiny steroidů. Díky těmto nepravdivým informacím se pak nezkušení cvičenci bojí kreatin zařadit do svého jídelníčku. Je tedy na čase uvést vše na správnou míru.

 

 

Gainer vám pomůže nabrat svaly a správně regenerovat

Posted in Potravinové doplňky.

Gainer je doplňek stravy, který vám dodá energii v jednoduché formě. Nejčastěji ho využívají kulturisti nebo sportovci, kteří potřebují velké množství sacharidů pro své vyčerpané svaly. Nenechte se však zmást. Gainery nemusí nutně používat jen sportovci, ale jsou vhodné zkrátka pro všechny, kteří mají větší energetický výdaj. To můžou být také lidí s náročným povoláním, ve kterém spálí hodně kalorií a potřebují tak rychle a efektivně doplnit energii. Většinou jsou to povolání, kde se musí pořád být na nohách a pomalu si ani nesednete. Takovou prací jsou například číšnice nebo zdravotní sestry.