Pasírovaná rajčata patří na pizzu místo kečupu

Posted in Strava.

Pasírovaná rajčata jsou nejčastěji využívána na přípravu klasické pizzy. Češi si bohužel zvykli je nahrazovat kečupem, který jí dodá úplně jinou chuť a navíc je mnohem nebezpečnější. Často se pasírovaná rajčata využívají také na všemožn omáčky, na těstoviny i pod maso. Připravíte s nimi také chutnou rajskou polévku, omáčku, nebo je zkuste přimíchat do guláše.
s pasírovanými rajčaty také zkuste chutný recept, kdy si na olivovém oleji opečete plátky kuřecích prsou, do výpeku dáte právě tato pasírovaná rajčata, krátce zpěníte, kuřecí prsa vložíte do zapékací mísy, zalejete rajčatovou směsí a krátce zapečete.

Jak vybrat jahodový džem?

Posted in Strava.

jahodový džem

Džem je potravina, která musí mít na obalu informaci o množství použitého ovoce v gramech na sto gramů daného výrobku. Velmi oblíbený je jahodový džem, který má 45 g na 100 g výrobku. A jahodový džem v této kvalitě nabízí právě společnost Podravka.

Jíst zdravě se vyplatí

Posted in Strava.

Ne nadarmo se říká: „Jíme, abychom žili – nežijeme, abychom jedli.“ Tímto heslem by se měl každý řídit. Pro zdravý životní styl je potřeba něco udělat. Kromě toho, že byste se měli naučit dodržovat základní stravovací návyky, byste se měli zaměřit hlavně na přípravu zdravého jídla. Zdravá výživa e-shop nabízí pestrou škálu výrobků, díky nimž dostanete do těla energii potřebnou pro správnou funkčnost všech orgánů.

Hubnutí může být zábava

Posted in Hubnutí.

Jistě se mnou budete souhlasit, když řeknu, že sport patří mezi nejoblíbenější činnosti člověka. Pro mnohé znamená cesta za vysněnou postavou, pro někoho aktivní relax. Tímto způsobem si určitě můžete vytvarovat postavu podle svých představ. K dosáhnutí takovéhohle cíle však nestaří se jenom pravidelně hýbat, ale jíst odpovídající stravu, doplňovat dostatkem tekutin, jíst vitamíny a další potravinové doplňky, které celý proces urychlí. Například L carnitin, l argitin jsou látky, které pomáhají spalovat tuky. Pokud tedy budete dodržovat několik pravidel, ani nebudete vědět jak a budete jako proutek. A nakonec bez sportu nebudete umět žít.