Křečové žíly je potřeba léčit

Posted in Nemoci.

S křečovými žilami si není radno zahrávat, protože pokud je podceníte, mohou nadělat opravdu pořádnou neplechu. Může to skončit i operací, která stojí nemalé peníze. Proto pokud vás často bolí nohy, máte stojaté zaměstnání, případně dlouho sedíte, navštivte lékaře a pobavte se o možnostech léčby vašich problémů. Pokud máte viditelné nateklé žíly, tak počítejte s tím, že pravděpodobně podstoupíte operaci křečových žil, protože v tomto stádiu jsou již nenávratně poškozené.

Dejte si pozor na křečové žíly

Posted in Nemoci.

Křečové žíly dnes trápí spoustu lidí. Patří mezi jednu z nejrozšířenějších nemocí. Podle stádia a množství křečových žil je potřeba tento problém řešit různými metodami. Z počátku je léčba neoperační, spíše podpůrná a spíše zmírňuje obtíže, používají se k tomu speciální punčochy, bandáže, léky a preventivní opatření. Pokud ovšem bolest nohou je větší, problémy jsou rozsáhlejší, je potřeba přistoupit k účinnější metodě a tou je operace. Většina operací křečových žil je hrazena vaší pojišťovnou, pokud se ovšem rozhodnete pro laserovou či ještě modernější metodu operace, budete si muset zaplatit zákrok sami. Proto je nejlepší pravidelný pohyb, který vás rozproudí krev a tyto problémy nebudete muset řešit.

Jak se léčí hemeroidy?

Posted in Nemoci.

Hemeroidy patří mezi civilizační choroby. Spousta lidí, která trpí hemeroidy, se stydí vyhledat odbornou pomoc. To je chyba, protože hemeroidy znepříjemňují život. Léčba hemeroidů není drastická, a tak se není čeho bát. Jedná se o účinnou léčbu. V minulosti toto onemocnění trápilo hlavně starší generace, ale v současné době postihuje i generace mladší.