Netradiční léčba hemeroidů

Posted in Zdraví.

Pokud máte sedavé zaměstnání, pokud jste již nepocítili, jistě jste již slyšeli o takzvané "zlaté žíle", neboli hemeroidech. Toto velmi nepříjmené a intimní onemocnění se projevu bolestivým otokem konečníku nebo naopak bezbolestným krvácením z oblasti konečníku.

Zelená kancelář - klíč ke zdraví

Posted in Zdraví.

Myslíte si, že je jedno, v jakém pracovním prostředí každý den trávíte čas, i když jíte RAW stravu a cvičíte nepřetržitě? Znova jste bohužel na omylu. Kancelářské prostory značně ovlivňují váš fyzický i psychický stav a proto se vyvíjejí nové zelené kanceláře, které myslí na zdraví člověka i země.

 

Křečové žíly potkají třetinu z nás

Posted in Zdraví.

Nemocí křečových žil údajně trpí až třetina světové populace, takže pokud se vám zatím tento problém vyhýbá a přehlížíte ho, případně znechuceně obracíte zrak když někdo ve vašem okolí odkryje boláky na nohách, měli byste si možná aspoň zjistit určité základní informace kdyby se přece jen objevila. Nepříjemně zohavené nohy jsou jedním z hlavních viditelných příznaků, které vás upozorní na tuto nemoc. Křečové žíly ovšem nejsou jen estetickým nebezpečím, v pozdější fázi přechází příznaky do fyzických problémů, které už ovlivňují váš každodenní život a schopnost v něm plně fungovat.

Intraorální kamera Gendex

Posted in Zdraví.

Nedílnou součástí moderní stomatologické ordinace je intraorální kamera. Není to však levná záležitost. Jeden z nejdražších modelu, SuniCam, se s cenou vyšplhá až k 95 tisícům korun. Mnohem oblíbenější je však kamera Gendex od známého výrobce KaVo. Taková intraorální kamera vyjde cca na 40 tisíc korun. Jaké jsou její přednosti? Maximální přesnost, pokročilé technologie, vysokorychlostní USB připojení bez dokovací stanice. Eliminuje zkreslení obrazu – realistické zobrazování podporuje nejmodernější 4 LED osvětlení. Má boční tlačítko pro rychlé, okamžité snímky. Aktivace kamery je automatická po vytáhnutí ze stojanu a vždy aktivního softwaru. Nechybí Gendex náhodou ve Vaší ordinaci?