Jak mít krásnou pokožku?

Posted in Zdraví.

kosmetika Zlín

V módě se trendy mění snad s příchodem každého nového měsíce, ale jeden trend zůstává stejný – pevná, čistá a hebká pokožka. Budete-li o svou pokožku správně pečovat, brzy se dostaví výsledky. Ale nestačí navštívit pouze kosmetický salon, jako je například kosmetika Zlín, je nezbytné se o pokožku starat i na domácí půdě. Pojďme se podívat, jak mít zdravou pleť.

Pokožka a její funkce

  • Je hranicí mezi tělem a okolním prostředím.
  • Chrání před bakteriemi a vnějšími vlivy.
  • Reguluje tělesnou teplotu.

Kosmetika Zlín zpomalí stárnutí pokožky

Přirozeným procesem je stárnutí kůže, jemuž není možné zcela zamezit, ale je možné tento proces zpomalit. Stárnutí pokožky je ovlivněno mnoha faktory, jako jsou geny, ale největší podíl na tomto procesu má právě péče. Pokud bude o pokožku dobře pečováno, ne jednou uslyšíte ve svých čtyřiceti letech, že vypadáte stále na třicet.

Důležitá je kvalita výrobků

Pokožku musíte pravidelně čistit. K dostání je na trhu pestrá škála produktů, která slouží k čištění. Ale ne všechny tyto produkty jsou vhodné pro typ vaší pleti. Po použití přípravku by měla být pokožka hebká a hydratovaná. Pokud dojde k opačnému výsledku, potom kosmetické přípravky ihned vyhoďte do koše. Špatná kosmetika nadělá více škody než užitku.

Doporučujeme jemné gely a pěny, které jsou k pokožce šetrné. Na suchou pokožku používejte pleťové mléko bez parfemovaných složek.

Pokud si nevíte s péčí o pokožku rady, nabízí se vám kosmetika Zlín. V tomto kosmetickém salonu vám specialistka nejen provede hloubkové čištění, ale také ráda poradí, jak na správnou péči.