Předcházejte vzniku křečových žil

Posted in Zdraví.

Dlouhé stání, nedostatečný pohyb, stres, alkohol a cigarety mohou napomáhat vzniku křečových žil na nohou. Někdy si ani nevšimneme, že se najednou objevily a nemáme čas je řešit. Podcenit toto onemocnění je ale velká chyba.

Neustálý shon nác nutí nezastavit se a sport a odpočinek jdou často stranou. Stání v tramvaji, v metru nebo zaměstnání, při kterém si člověk nemůže vyložit nohy do horizontální polohy není zdravé. Vždy je třeba myslet na odpočinek a krátkou masáž, alespoň doma, po práci. Máte-li tyto problémy, navštivte odborníka na křečové žíly.

Fitness shop

Posted in Zdraví.

Hubnutí je trendem, který se každoročně periodicky opakuje. V lednu se hubne kvůli předsevzetí do nového roku a kvůli přebytečným povánočním kilům, na jaře se hubne do plavek, na podzim do loňských kalhot a před zimou kvůli dopnutí zimního kabátu, který je stále ještě v módě.

Proč cvičit ve fitness centru?

Posted in Zdraví.

posilovne Praha 10

Nejste spokojeni se svou postavou? Dámy, závidíte ženám na titulních stránkách časopisů jejich štíhlou postavu a plochá bříška? Pánové, obdivujete vypracovanou postavu mužů v časopisech o fitness? Nestěžujte si na nadbytečná kila, která vás trápí, ale začněte sportovat a cvičit. Zhubnete nejen tím, že změníte svůj jídelníček, musíte změnit celý svůj životní styl, jehož součástí se stane také cvičení. Přispějete tomu ke krásné postavě a ke svému zdraví.

Nevymlouvejte se na špatné počasí, zimu či tmu, protože ve fitness centru vám tyto nešvary rozhodně vadit nebudou. Fitness Praha 10 nabízí každodenní cvičení až do pozdních večerních hodin nezávisle na ročním období. Zeštíhlete svou postavu, zpevněte svaly a naberte na síle cvičením na posilovacích strojích ve fitness centru.

Extendor ke kojeneckému body

Posted in Zdraví.

Používáte objemnější pleny, a tak máte problém s dopnutím kojeneckého body? Nemusíte kupovat větší velikosti, stačí zakoupit takzvaní extendor ke kojeneckému body, se kterým prodloužíte body až o 10 cm. Díky tomu se zvětší kojenecké body o dvě velikosti, a tak se nemusíte bát, že vaše ratolest z nového body rychle vyroste. Je možné tak prodloužit jeho nošení o mnohem déle.

Crohnova nemoc neznamená konec v kuchyni, ale na co si dát pozor?

Posted in Strava.

Správná strava je důležitou součástí každého cvičení. Co když se ale objeví problém a je nutné si živiny a potraviny hlídat ještě o něco více? Řeč je o Crohnově nemoci. Pokud s Crohnem již nějakou dobu žijete, máte určitě přehled o tom, co je a není dobré pro vaše zažívání. Byla vám ale nemoc diagnostikována až nedávno a nejste si jisti tím, co vůbec smíte jíst?