Skúste na choroby tradičnú čínsku medicínu

Posted in Zdraví.

tradičná čínska medicína

Máte zdravotné problémy? Nemôžete sa zdravotných problémov už dlhú dobu zbaviť? Riešením môže byť práve alternatívna medicína - tradičná čínska medicína. Postará sa o celkovej vaše zdravie. Znížená imunita, únava, problémy so zažívaním, alergie. To je len krátky zoznam problémov, s ktorými si čínska medicína poradia. V dnešnom článku sa pozrieme na tradičnú čínsku medicínu podrobnejšie.

Co je kreatin?

Posted in Zdraví.

Aminokyselina, které se v lidském těle tvoří z glycinu, metioninu a argininu, se nazývá kreatin. Nejedná se o testosteron, jak je někdy mylně zaměňováno, a ani nemá jemu podobné složení. Vzniká syntézou výše zmíněných aminokyselin v játrech, slinivce břišní a ledvinách. Po syntéze následuje transport do svalů, srdce a mozku, kde funguje jako zdroj energie.

Jak probíhá léčba hemeroidů?

Posted in Zdraví.

Hemeroidy jsou dnes považovány za civilizační onemocnění. Spousta nemocných se stydí vyhledat pomoc, což je velká chyba, protože hemeroidy znepříjemňují život. Nemusíte se ničeho bát, léčba hemeroidů není drastická, ale je účinná. V minulosti tímto onemocněním trpěli hlavně starší lidé, ale dnes postihují hemeroidy i mladší generace.

From acupuncture to green tea

Posted in Zdraví.

Traditional Chinese medicine is an ancient practice still used by millions of people all over the world - even after the development of modern scientific medicine. At the root of traditional Chinese medicine is the belief that the individual is viewed as an integral part of the forces of nature (macrocosm). By observation of nature, Taoist sages were able to perceive patterns common to both the external environment and the internal climate of the human body. Over a period of thousands of years, the observations of sages all over China led to an intricate system of diagnosis and healing.

These traditional Chinese ancient remedies have withstood the tests of time and the test of modern medicine. Explore the history of traditional Chinese medicine and learn how these ancient remedies - from acupuncture to green tea - are still practiced today.

Předcházejte vzniku křečových žil

Posted in Zdraví.

Dlouhé stání, nedostatečný pohyb, stres, alkohol a cigarety mohou napomáhat vzniku křečových žil na nohou. Někdy si ani nevšimneme, že se najednou objevily a nemáme čas je řešit. Podcenit toto onemocnění je ale velká chyba.

Neustálý shon nác nutí nezastavit se a sport a odpočinek jdou často stranou. Stání v tramvaji, v metru nebo zaměstnání, při kterém si člověk nemůže vyložit nohy do horizontální polohy není zdravé. Vždy je třeba myslet na odpočinek a krátkou masáž, alespoň doma, po práci. Máte-li tyto problémy, navštivte odborníka na křečové žíly.