Zdravá výživa zlepší vzhled i náladu

Posted in Strava.

zdrava vyziva e-shop

Ne nadarmo se říká, že "jsme to, co jíme". Naše strava má opravdu velký vliv na spoustu věcí, ať už je to náš vzhled, fyzická kondice či nálada. Tučné a mastné pokrmy, sladkosti, instantní pokrmy plné chemie. Všechny tyto "dobroty" se na nás každodenně podepisují. Zdravá výživa e-shop je vhodnou variantou pro všechny, kteří o své tělo chtějí pečovat a jejichž zdravotní stav jim není lhostejný.

Pojem zdravá strava není zrovna oblíbený, spousta lidí si pod ním představí drahé pokrmy bez chuti, zrní jako náhražku slaných brambůrek a jiné přísně dietní suroviny. Opak je však pravdou. Zdravá výživa e-shop nabízí celou řadu produktů, u nichž v chuti nepoznáte rozdíl od těch nezdravých. A hlavně, budete se po nich cítit lépe, nebudete tak unavení a vaše tělo podle toho bude vypadat.

Kvalitní suroviny jsou základ výborné chuti

Posted in Strava.

Surovin výrazně ovlivňují kvalitu výsledného produktu. Proto čokoládová pomazánka od Podravky je lepší a zdravější než například taková nutella. Nejlepší mléko od kraviček z hor a domácí lískové oříšky. Čokoládová pomazánka z dílny Lino má jako maskota medvídka Lina. Ten dokáže děti opravdu nadchnout a vytvořit tak u vás doma perfektní atmosféru. Samozřejmě není zdravé dávat dětem každé ráno čokoládovou pomazánku, ale určitě neuškodí, když jednou za čas uděláte palačinky nebo lívance, které touto lahůdkou namažete.

Natura – záruka kvality

Posted in Strava.

Natura

Potrpíte si na dobrém jídle? Záleží vám na chuti připravovaných pokrmů? Preferujete přírodní vůni, a proto raději vsadíte na špičkovou kvalitu potravin a koření? Potom sáhnete po Podravce Natura. Značka Natura se dostává stále více do povědomí zákazníků zakládající si na zdravém životním stylu. Natura je inovací mezi kořenícími přísadami. A tato značka s sebou přináší řadu dalších výhod.

Koření na ryby ochutí lososa i kapra

Posted in Strava.

Koření na ryby

Ryby představují zdravou potravinu. Mají nejvhodnější složení kvalitních bílkovin a zdravých tuků neboli omega-3 nenasycených mastných kyselin. Pokud rybu správně připravíte a okořeníte, pochutná si na tomto pokrmu i ten největší gurmán. A jak rybu ochutit?