Jak mít krásnou pokožku?

Posted in Zdraví.

kosmetika Zlín

V módě se trendy mění snad s příchodem každého nového měsíce, ale jeden trend zůstává stejný – pevná, čistá a hebká pokožka. Budete-li o svou pokožku správně pečovat, brzy se dostaví výsledky. Ale nestačí navštívit pouze kosmetický salon, jako je například kosmetika Zlín, je nezbytné se o pokožku starat i na domácí půdě. Pojďme se podívat, jak mít zdravou pleť.

Dodržujte základní pravidla zdravého životního stylu

Posted in Zdraví.

Křečovými žílami Praha trpí až 60 % populace a prognózy prorokují, že se toto číslo bude zvyšovat. Proto je nutné, abychom dodržovali zásady zdravého životního stylu, který předchází tomuto globálnímu onemocnění.

 

Existují jisté zásady, které vám dokáží pomoct nejen před křečovými žílami, ale také před jinými onemocněními, navíc se budete cítit dobře. Dodržujte základní pravidla a uvidíte, že vám bude líp.

Skúste na choroby tradičnú čínsku medicínu

Posted in Zdraví.

tradičná čínska medicína

Máte zdravotné problémy? Nemôžete sa zdravotných problémov už dlhú dobu zbaviť? Riešením môže byť práve alternatívna medicína - tradičná čínska medicína. Postará sa o celkovej vaše zdravie. Znížená imunita, únava, problémy so zažívaním, alergie. To je len krátky zoznam problémov, s ktorými si čínska medicína poradia. V dnešnom článku sa pozrieme na tradičnú čínsku medicínu podrobnejšie.

Co je kreatin?

Posted in Zdraví.

Aminokyselina, které se v lidském těle tvoří z glycinu, metioninu a argininu, se nazývá kreatin. Nejedná se o testosteron, jak je někdy mylně zaměňováno, a ani nemá jemu podobné složení. Vzniká syntézou výše zmíněných aminokyselin v játrech, slinivce břišní a ledvinách. Po syntéze následuje transport do svalů, srdce a mozku, kde funguje jako zdroj energie.

Jak probíhá léčba hemeroidů?

Posted in Zdraví.

Hemeroidy jsou dnes považovány za civilizační onemocnění. Spousta nemocných se stydí vyhledat pomoc, což je velká chyba, protože hemeroidy znepříjemňují život. Nemusíte se ničeho bát, léčba hemeroidů není drastická, ale je účinná. V minulosti tímto onemocněním trpěli hlavně starší lidé, ale dnes postihují hemeroidy i mladší generace.