Plusy a mínusy skleroterapie

Posted in Zdraví.

Křečové žíly komplikují lidem život. Léčba naštěstí v posledních letech prožila velkou progresi a pacient si může vybrat z mnoha způsobů, jak se jich zbavit. Jednou z možností je skleroterapie. Operace nebývá vhodnou pro každého, proto se využívá injekční techniky nazývané skleroterapie. Součástí je nutnost bandážovat nohy v kompresních punčochách.

Jako každá metoda i tato má své plusy i mínusy. Pokud vám vadí křečové žíly jen kvůli jejich nevzhlednosti, porozhlédněte se po jiných způsobech odstranění. Skleroterapie zničí křečovou žílu, úspěšnost je až 80%, ale vedlejším účinkem může být pigmentové zabarvení. Pokud se vám ranky špatně hojí, je také možné, že budete postihnuti modřinami. I když se tyto nežádoucí účinky objevují asi u 10% pacientů, je nutno s touto nepříjemností počítat.

Co do fitness centra

Posted in Zdraví.

Jste-li začátečník, nepotřebujete oblečení do posilovny určené pro profesionální sportovce nebo poslední výstřelky módy. Základní výbavou pro začínajícího sportovce je prosté a čisté fitness oblečení, ve kterém se cítí pohodlně. Samozřejmostí je očištěná uzavřená obuv určená pro sport (vhodné jsou boty se světlou podrážkou), tzn. žádné sandály nebo polobotky. A nezapomeňte také na čisté ponožky (pro sport ideálně bílé). Pokud chcete částečnou kvalitu za přijatelnou cenu, můžete si odzkoušet základní termoprádlo z outletů. Za týden zjistíte, jestli Vaše tělo potí dostatečné množství tuků a může Vám to pomoci hubnout. Pokud chcete spíše nabrat svalovou hmotu, termoprádlo není vůbec nutné. Nedoporučuje se však oblečení z vietnamských tržnic.

Výroba sportovních povrchů

Posted in Zdraví.

Výroba sportovních povrchů je dnes exkluzivní záležitost. Venkovní sportovní podlahy - Při výstavbě umělých sportovních povrchů pro venkovní sportovní stavby se orientujeme především na atletické dráhy, víceúčelová sportovní hřiště, umělé trávníky pro fotbalová hřiště či tenisové kurty. Vnitřní sportovní podlahy. Výstavba a rekonstrukce vnitřních sportovních staveb a hal obnáší pokládku či výměnu sportovní podlahy. Umělé sportovní podlahy jsou určeny do školních tělocvičen, sportovních hal a gymnastických sálů.

Sportovní podlahy
Umělé sportovní podlahy jsou vysoce odolné. Podlahy jsou vhodné i pro pořádání společenských i kulturních akcí a sportovních soutěží. Sportovní podlahy do tenisové haly
Pro sportovní podlahy určené do tenisových hal je možné použít polyuretanové i akrylátové sportovní podlahy, umělé trávníky či alternativu antuky.

Jak mít krásnou pokožku?

Posted in Zdraví.

kosmetika Zlín

V módě se trendy mění snad s příchodem každého nového měsíce, ale jeden trend zůstává stejný – pevná, čistá a hebká pokožka. Budete-li o svou pokožku správně pečovat, brzy se dostaví výsledky. Ale nestačí navštívit pouze kosmetický salon, jako je například kosmetika Zlín, je nezbytné se o pokožku starat i na domácí půdě. Pojďme se podívat, jak mít zdravou pleť.

Dodržujte základní pravidla zdravého životního stylu

Posted in Zdraví.

Křečovými žílami Praha trpí až 60 % populace a prognózy prorokují, že se toto číslo bude zvyšovat. Proto je nutné, abychom dodržovali zásady zdravého životního stylu, který předchází tomuto globálnímu onemocnění.

 

Existují jisté zásady, které vám dokáží pomoct nejen před křečovými žílami, ale také před jinými onemocněními, navíc se budete cítit dobře. Dodržujte základní pravidla a uvidíte, že vám bude líp.