Fitness shop

Posted in Zdraví.

Hubnutí je trendem, který se každoročně periodicky opakuje. V lednu se hubne kvůli předsevzetí do nového roku a kvůli přebytečným povánočním kilům, na jaře se hubne do plavek, na podzim do loňských kalhot a před zimou kvůli dopnutí zimního kabátu, který je stále ještě v módě.

Proč cvičit ve fitness centru?

Posted in Zdraví.

 

Nejste spokojeni se svou postavou? Dámy, závidíte ženám na titulních stránkách časopisů jejich štíhlou postavu a plochá bříška? Pánové, obdivujete vypracovanou postavu mužů v časopisech o fitness? Nestěžujte si na nadbytečná kila, která vás trápí, ale začněte sportovat a cvičit. Zhubnete nejen tím, že změníte svůj jídelníček, musíte změnit celý svůj životní styl, jehož součástí se stane také cvičení. Přispějete tomu ke krásné postavě a ke svému zdraví.

Nevymlouvejte se na špatné počasí, zimu či tmu, protože ve fitness centru vám tyto nešvary rozhodně vadit nebudou. Fitness Praha 10 nabízí každodenní cvičení až do pozdních večerních hodin nezávisle na ročním období. Zeštíhlete svou postavu, zpevněte svaly a naberte na síle cvičením na posilovacích strojích ve fitness centru.

Extendor ke kojeneckému body

Posted in Zdraví.

Používáte objemnější pleny, a tak máte problém s dopnutím kojeneckého body? Nemusíte kupovat větší velikosti, stačí zakoupit takzvaní extendor ke kojeneckému body, se kterým prodloužíte body až o 10 cm. Díky tomu se zvětší kojenecké body o dvě velikosti, a tak se nemusíte bát, že vaše ratolest z nového body rychle vyroste. Je možné tak prodloužit jeho nošení o mnohem déle.

Crohnova nemoc neznamená konec v kuchyni, ale na co si dát pozor?

Posted in Strava.

Správná strava je důležitou součástí každého cvičení. Co když se ale objeví problém a je nutné si živiny a potraviny hlídat ještě o něco více? Řeč je o Crohnově nemoci. Pokud s Crohnem již nějakou dobu žijete, máte určitě přehled o tom, co je a není dobré pro vaše zažívání. Byla vám ale nemoc diagnostikována až nedávno a nejste si jisti tím, co vůbec smíte jíst?

 

Doplňky stravy pro rýsování vaší postavy

Posted in Strava.

doplnky stravy

Propadli jste kouzlu posiloven a pracujete na každém záhybu na těle? Tvrdá dřina je základ, avšak dobrým pomocníkem při tvorbě vyrýsované postavy jsou doplňky stravy. Ať už se do posilovny teprve chystáte nebo posilujete už několik týdnů či měsíců, následující suplementy se budou jistě hodit.

Vitamíny a minerály

Možná se vám na první pohled zdá, že tyto dvě látky jsou přece v každém zdravém jídle a není třeba si je dodávat nijak zvlášť. Omyl. Bez pořádného přísunu vitamínů a minerálů vaše svaly neporostou a jeden pomeranč denně to vážně nevytrhne. Pořiďte si doplňky stravy, které obsahují koncentrované množství těchto látek a zúročte tak ještě víc všechnu tu dřinu v posilovně.

Proteiny

O proteinech jako doplňcích stravy pro tvorbu svalů jste už možná slyšely. Je dobré se zaměřit na ty s vysokým obsahem bílkovin a naopak minimem sacharidů. Ty totiž můžete tělu snadno dodat běžnou stravou. Ideální proteinové doplňky pro začátečníky jsou -ty s koncentrací 75-85 %.

Pokročilejší "bodybuildeři" už by mezi doplňky stravy měli zařadit i gainery a creatiny. Pro prvních pár měsíců si však bohatě vystačíte s vitamíny, minerály a proteiny.