Články

V čem spočívá kouzlo kryoterapie?

Posted in Zdraví.

Kryoterapie je speciální metoda během níž je vaše tělo vystaveno extrémně nízké teplotě po velmi krátkou dobu. Celá kryoterapie probíhá 1 až 3 minuty a v případě potřeby je možné ji kdykoliv předčasně ukončit. Dveře kryosauny je možné otevřít i zevnitř, takže se nemusíte ničeho bát. V čem vám může kryoterapie pomoci, pro koho je vhodná a kde ji můžete vyzkoušet se dočtete v následujících odstavcích.

kryoterapie zlín

Cvičení a hemeroidy?

Posted in Zdraví.

Trápí vás v poslední době problémy s hemeroidy (správně hemoroidy) a máte obavy, že byste si problém mohli cvičením ještě zhoršit? Nemusí tomu tak být. Některé cviky velmi napomáhají úspěšné léčbě. Co je tedy správně a co je špatně? Jaký druh cvičení vám od hemeroidů pomůže a co naopak raději vynechat? 

Proteiny na růst svalů ochrání vaši svalovou hmotu

Posted in Zdraví.

Pokud už cvičíte, tak se pravděpodobně po nějaké době dostanete do fáze, kdy začnete stagnovat. Váš růst svalů už nebude tak rychlý a nebo nebude dokonce žádný. V případě, že se pokoušíte hubnout, tak zjistíte, že kilogramy a centimetry už se taky nehýbou žádným směrem. A to je právě ta situace, ve které je potřeba zakročit a něco s tím udělat.