Články

From acupuncture to green tea

Posted in Zdraví.

Traditional Chinese medicine is an ancient practice still used by millions of people all over the world - even after the development of modern scientific medicine. At the root of traditional Chinese medicine is the belief that the individual is viewed as an integral part of the forces of nature (macrocosm). By observation of nature, Taoist sages were able to perceive patterns common to both the external environment and the internal climate of the human body. Over a period of thousands of years, the observations of sages all over China led to an intricate system of diagnosis and healing.

These traditional Chinese ancient remedies have withstood the tests of time and the test of modern medicine. Explore the history of traditional Chinese medicine and learn how these ancient remedies - from acupuncture to green tea - are still practiced today.

Předcházejte vzniku křečových žil

Posted in Zdraví.

Dlouhé stání, nedostatečný pohyb, stres, alkohol a cigarety mohou napomáhat vzniku křečových žil na nohou. Někdy si ani nevšimneme, že se najednou objevily a nemáme čas je řešit. Podcenit toto onemocnění je ale velká chyba.

Neustálý shon nác nutí nezastavit se a sport a odpočinek jdou často stranou. Stání v tramvaji, v metru nebo zaměstnání, při kterém si člověk nemůže vyložit nohy do horizontální polohy není zdravé. Vždy je třeba myslet na odpočinek a krátkou masáž, alespoň doma, po práci. Máte-li tyto problémy, navštivte odborníka na křečové žíly.

Fitness shop

Posted in Zdraví.

Hubnutí je trendem, který se každoročně periodicky opakuje. V lednu se hubne kvůli předsevzetí do nového roku a kvůli přebytečným povánočním kilům, na jaře se hubne do plavek, na podzim do loňských kalhot a před zimou kvůli dopnutí zimního kabátu, který je stále ještě v módě.

Proč cvičit ve fitness centru?

Posted in Zdraví.

 

Nejste spokojeni se svou postavou? Dámy, závidíte ženám na titulních stránkách časopisů jejich štíhlou postavu a plochá bříška? Pánové, obdivujete vypracovanou postavu mužů v časopisech o fitness? Nestěžujte si na nadbytečná kila, která vás trápí, ale začněte sportovat a cvičit. Zhubnete nejen tím, že změníte svůj jídelníček, musíte změnit celý svůj životní styl, jehož součástí se stane také cvičení. Přispějete tomu ke krásné postavě a ke svému zdraví.

Nevymlouvejte se na špatné počasí, zimu či tmu, protože ve fitness centru vám tyto nešvary rozhodně vadit nebudou. Fitness Praha 10 nabízí každodenní cvičení až do pozdních večerních hodin nezávisle na ročním období. Zeštíhlete svou postavu, zpevněte svaly a naberte na síle cvičením na posilovacích strojích ve fitness centru.

Extendor ke kojeneckému body

Posted in Zdraví.

Používáte objemnější pleny, a tak máte problém s dopnutím kojeneckého body? Nemusíte kupovat větší velikosti, stačí zakoupit takzvaní extendor ke kojeneckému body, se kterým prodloužíte body až o 10 cm. Díky tomu se zvětší kojenecké body o dvě velikosti, a tak se nemusíte bát, že vaše ratolest z nového body rychle vyroste. Je možné tak prodloužit jeho nošení o mnohem déle.