Články

Extendor ke kojeneckému body

Posted in Zdraví.

Používáte objemnější pleny, a tak máte problém s dopnutím kojeneckého body? Nemusíte kupovat větší velikosti, stačí zakoupit takzvaní extendor ke kojeneckému body, se kterým prodloužíte body až o 10 cm. Díky tomu se zvětší kojenecké body o dvě velikosti, a tak se nemusíte bát, že vaše ratolest z nového body rychle vyroste. Je možné tak prodloužit jeho nošení o mnohem déle.

Crohnova nemoc neznamená konec v kuchyni, ale na co si dát pozor?

Posted in Strava.

Správná strava je důležitou součástí každého cvičení. Co když se ale objeví problém a je nutné si živiny a potraviny hlídat ještě o něco více? Řeč je o Crohnově nemoci. Pokud s Crohnem již nějakou dobu žijete, máte určitě přehled o tom, co je a není dobré pro vaše zažívání. Byla vám ale nemoc diagnostikována až nedávno a nejste si jisti tím, co vůbec smíte jíst?

 

Kvalitní suroviny jsou základ výborné chuti

Posted in Strava.

Surovin výrazně ovlivňují kvalitu výsledného produktu. Proto čokoládová pomazánka od Podravky je lepší a zdravější než například taková nutella. Nejlepší mléko od kraviček z hor a domácí lískové oříšky. Čokoládová pomazánka z dílny Lino má jako maskota medvídka Lina. Ten dokáže děti opravdu nadchnout a vytvořit tak u vás doma perfektní atmosféru. Samozřejmě není zdravé dávat dětem každé ráno čokoládovou pomazánku, ale určitě neuškodí, když jednou za čas uděláte palačinky nebo lívance, které touto lahůdkou namažete.

Natura – záruka kvality

Posted in Strava.

Natura

Potrpíte si na dobrém jídle? Záleží vám na chuti připravovaných pokrmů? Preferujete přírodní vůni, a proto raději vsadíte na špičkovou kvalitu potravin a koření? Potom sáhnete po Podravce Natura. Značka Natura se dostává stále více do povědomí zákazníků zakládající si na zdravém životním stylu. Natura je inovací mezi kořenícími přísadami. A tato značka s sebou přináší řadu dalších výhod.