Články

Výroba sportovních povrchů

Posted in Zdraví.

Výroba sportovních povrchů je dnes exkluzivní záležitost. Venkovní sportovní podlahy - Při výstavbě umělých sportovních povrchů pro venkovní sportovní stavby se orientujeme především na atletické dráhy, víceúčelová sportovní hřiště, umělé trávníky pro fotbalová hřiště či tenisové kurty. Vnitřní sportovní podlahy. Výstavba a rekonstrukce vnitřních sportovních staveb a hal obnáší pokládku či výměnu sportovní podlahy. Umělé sportovní podlahy jsou určeny do školních tělocvičen, sportovních hal a gymnastických sálů.

Sportovní podlahy
Umělé sportovní podlahy jsou vysoce odolné. Podlahy jsou vhodné i pro pořádání společenských i kulturních akcí a sportovních soutěží. Sportovní podlahy do tenisové haly
Pro sportovní podlahy určené do tenisových hal je možné použít polyuretanové i akrylátové sportovní podlahy, umělé trávníky či alternativu antuky.

Jak mít krásnou pokožku?

Posted in Zdraví.

kosmetika Zlín

V módě se trendy mění snad s příchodem každého nového měsíce, ale jeden trend zůstává stejný – pevná, čistá a hebká pokožka. Budete-li o svou pokožku správně pečovat, brzy se dostaví výsledky. Ale nestačí navštívit pouze kosmetický salon, jako je například kosmetika Zlín, je nezbytné se o pokožku starat i na domácí půdě. Pojďme se podívat, jak mít zdravou pleť.

Dodržujte základní pravidla zdravého životního stylu

Posted in Zdraví.

Křečovými žílami Praha trpí až 60 % populace a prognózy prorokují, že se toto číslo bude zvyšovat. Proto je nutné, abychom dodržovali zásady zdravého životního stylu, který předchází tomuto globálnímu onemocnění.

 

Existují jisté zásady, které vám dokáží pomoct nejen před křečovými žílami, ale také před jinými onemocněními, navíc se budete cítit dobře. Dodržujte základní pravidla a uvidíte, že vám bude líp.

Skúste na choroby tradičnú čínsku medicínu

Posted in Zdraví.

tradičná čínska medicína

Máte zdravotné problémy? Nemôžete sa zdravotných problémov už dlhú dobu zbaviť? Riešením môže byť práve alternatívna medicína - tradičná čínska medicína. Postará sa o celkovej vaše zdravie. Znížená imunita, únava, problémy so zažívaním, alergie. To je len krátky zoznam problémov, s ktorými si čínska medicína poradia. V dnešnom článku sa pozrieme na tradičnú čínsku medicínu podrobnejšie.

Co je kreatin?

Posted in Zdraví.

Aminokyselina, které se v lidském těle tvoří z glycinu, metioninu a argininu, se nazývá kreatin. Nejedná se o testosteron, jak je někdy mylně zaměňováno, a ani nemá jemu podobné složení. Vzniká syntézou výše zmíněných aminokyselin v játrech, slinivce břišní a ledvinách. Po syntéze následuje transport do svalů, srdce a mozku, kde funguje jako zdroj energie.