Články

Proteiny na růst svalů ochrání vaši svalovou hmotu

Posted in Zdraví.

Pokud už cvičíte, tak se pravděpodobně po nějaké době dostanete do fáze, kdy začnete stagnovat. Váš růst svalů už nebude tak rychlý a nebo nebude dokonce žádný. V případě, že se pokoušíte hubnout, tak zjistíte, že kilogramy a centimetry už se taky nehýbou žádným směrem. A to je právě ta situace, ve které je potřeba zakročit a něco s tím udělat.

Jak se léčí křečáky?

Posted in Zdraví.

Pokud vás vyděsila nevzhledně vypadající modravá žilka na noze, nepanikařte. Raději si objednejte vstupní konzultaci na některé žilní klinice. Dozvíte se tam, jaká léčba křečových žil pro vás bude nevhodnější.

Netradiční léčba hemeroidů

Posted in Zdraví.

Pokud máte sedavé zaměstnání, pokud jste již nepocítili, jistě jste již slyšeli o takzvané "zlaté žíle", neboli hemeroidech. Toto velmi nepříjmené a intimní onemocnění se projevu bolestivým otokem konečníku nebo naopak bezbolestným krvácením z oblasti konečníku.

Zelená kancelář - klíč ke zdraví

Posted in Zdraví.

Myslíte si, že je jedno, v jakém pracovním prostředí každý den trávíte čas, i když jíte RAW stravu a cvičíte nepřetržitě? Znova jste bohužel na omylu. Kancelářské prostory značně ovlivňují váš fyzický i psychický stav a proto se vyvíjejí nové zelené kanceláře, které myslí na zdraví člověka i země.