Natura – záruka kvality

Posted in Strava.

Natura

Potrpíte si na dobrém jídle? Záleží vám na chuti připravovaných pokrmů? Preferujete přírodní vůni, a proto raději vsadíte na špičkovou kvalitu potravin a koření? Potom sáhnete po Podravce Natura. Značka Natura se dostává stále více do povědomí zákazníků zakládající si na zdravém životním stylu. Natura je inovací mezi kořenícími přísadami. A tato značka s sebou přináší řadu dalších výhod.

Koření na ryby ochutí lososa i kapra

Posted in Strava.

Koření na ryby

Ryby představují zdravou potravinu. Mají nejvhodnější složení kvalitních bílkovin a zdravých tuků neboli omega-3 nenasycených mastných kyselin. Pokud rybu správně připravíte a okořeníte, pochutná si na tomto pokrmu i ten největší gurmán. A jak rybu ochutit?

Pasírovaná rajčata patří na pizzu místo kečupu

Posted in Strava.

Pasírovaná rajčata jsou nejčastěji využívána na přípravu klasické pizzy. Češi si bohužel zvykli je nahrazovat kečupem, který jí dodá úplně jinou chuť a navíc je mnohem nebezpečnější. Často se pasírovaná rajčata využívají také na všemožn omáčky, na těstoviny i pod maso. Připravíte s nimi také chutnou rajskou polévku, omáčku, nebo je zkuste přimíchat do guláše.
s pasírovanými rajčaty také zkuste chutný recept, kdy si na olivovém oleji opečete plátky kuřecích prsou, do výpeku dáte právě tato pasírovaná rajčata, krátce zpěníte, kuřecí prsa vložíte do zapékací mísy, zalejete rajčatovou směsí a krátce zapečete.

Jak vybrat jahodový džem?

Posted in Strava.

jahodový džem

Džem je potravina, která musí mít na obalu informaci o množství použitého ovoce v gramech na sto gramů daného výrobku. Velmi oblíbený je jahodový džem, který má 45 g na 100 g výrobku. A jahodový džem v této kvalitě nabízí právě společnost Podravka.

Jíst zdravě se vyplatí

Posted in Strava.

Ne nadarmo se říká: „Jíme, abychom žili – nežijeme, abychom jedli.“ Tímto heslem by se měl každý řídit. Pro zdravý životní styl je potřeba něco udělat. Kromě toho, že byste se měli naučit dodržovat základní stravovací návyky, byste se měli zaměřit hlavně na přípravu zdravého jídla. Zdravá výživa e-shop nabízí pestrou škálu výrobků, díky nimž dostanete do těla energii potřebnou pro správnou funkčnost všech orgánů.