Kde koupit tablety na testosteron?

Posted in Zdraví.

Testosteron, alias nejdůlěžitější mužský hormon. Bez testosteronu by muž nebyl mužem. Neměl by typické ochlupení, hluboký hlas, erekci, pevné svaly, ani by nemohl plodit potomky. Bohužel testosteronu postupně v těle každého muže ubývá. A není to jen tak zanedbatelný úbytek. Jedná se o zhruba 1 % testosteronu v mužském těle ročně.

testosteron

Naštěstí existuje zaručená pomoc, která úbytek testosteronu dokáže léčit – testosteronové tablety. Kdy se bez nich neobejdete? Kde si je můžete zakoupit? Mají nějaké nežádoucí účinky? Jaké je dávkování testosteronových tablet? A dá se testosteronem vůbec předávkovat? Zajímají vás odpovědi na tyto otázky? Pak rozhodně nepřestávejte číst.

KDY MUŽ POTŘEBUJE TESTOSTERONOVÉ TABLETY?

Testosteronové tablety nejsou lentilky, které by se předepisovaly všem mužům na požádání. Ač dochází k postupnému snižování hladiny testosteronu, a to u všech mužů, testosteronové tablety jsou lékaři doporučovány jen některým pacientům. K tomu, abyste mohl začít testosteron tablety užívat, musíte podstoupit detailní vyšetření. Lékař vás prohlédne, odebere vám krev a vyslechne vaše problémy.

Jestliže testy odhalí, že máte testosteronu v těle skutečně málo, a to konkrétně pod úroveň 300 ng/dl, může vám lékař doporučit užívání testosteronových tablet. Ovšem nepleťte si tablety na podporu testosteronu s doplňky stravy.

KDE SI MŮŽETE TABLETY NA ZVÝŠENÍ TESTOSTERONU ZAKOUPIT?

Bez lékařského předpisu se k testosteronovým tabletám nedostanete. Nejprve je tedy důležitá konzultace u vašeho praktického lékaře nebo urologa. Jakmile od něj dostanete lékařský předpis, můžete navštívit nejbližší lékárnu, ve které si testosteronové tablety zakoupíte.

Pokud přece jen narazíte na internetu na testosteronové tablety bez předpisu, pořádně si prostudujte zda jsou tyto tablety z lékařského hlediska schválené či nikoliv.