Články

Tenisové zástěny - Tenniseq.cz

Posted in Firmy.

Nastává období tenisových turnajů, a tak se dávají tenisové kurty po dlouhé zimní přestávce do pořádku. Kromě toho, že se upravuje hrací plocha, dochází k úpravám oplocení. Aby bylo na kurtech zachováno jakési soukromí, používají se tenisové zástěny. K dostání jsou standardně v zelené barvě, ale na přání klienta je možné udělat zástěnu i v jiném barevném provedení.

Polykarbonáty Zlín

Posted in Firmy.

Polykarbonáty Zlín – tepelně izolační materiál odolný vůči mrazu i vysokým teplotám Vám přináší firma Tercoplast. Můžete si vybrat z široké nabídky speciálních, komorových, plných nebo technických polykarbonátových desek Lexan.

Stínící technika Znojmo

Posted in Firmy.

Hledáte nejefektivnější ochranu před sluncem? Chcete přijít domů z práce a vstoupit do interiéru, který bude mít příjemnou teplotu?  Nemusíte si hned pořizovat klimatizaci, která je poměrně nákladná nejen na pořízení, ale také na provoz. Investujte do kvalitní stínící techniky, přes kterou horký vzduch a slunce neprojde. Stínící technika Znojmo může zabraňovat nejen vniknutí ostrých slunečných paprsků do interiéru, ale současně může vytvářet stín na zahradě.

Markýzy Znojmo

Posted in Firmy.

Krásné letní počasí vybízí na posezení a relaxaci na zahradě či na balkoně. Jestliže vás ale trápí ostrý sluneční svit, který zabraňuje příjemnému odpočinku, pořiďte si markýzu, se kterou si můžete vytvořit stín na balkoně, terase, ale i jiné venkovní ploše u domu. Hlavní výhodou markýzy Znojmo je, že nezabírá prostor, dobře slouží a navíc je skvělým architektonickým doplňkem vašeho rodinného domku.

Nebankovní půjčky Zlín

Posted in Firmy.

Dostali jste se do finanční tísně a potřebujete si půjčit peníze? Nebo chcete začít realizovat své plány, ale nemáte dostatek peněžních prostředků? Pak nezoufejte, protože v dnešní uspěchané době se nejprve nakupuje, až potom šetří. Na trhu jsou k dostání nebankovní půjčky Zlín, které bývají zpravidla neúčelové, a tak si z půjčených peněz můžete koupit prakticky cokoliv. Je pouze na vás, zda z financí zaplatíte nájem, nebo si koupíte luxusní dovolenou.