Články

Hydraulická čerpadla

Posted in Firmy.

Velmi oblíbenou kategorií v oblasti hydrauliky jsou hydraulická čerpadla, která jsou k dostání v různých konstrukcích – s vnějším i vnitřním ozubením, pístová či lamelová a podobně. Velké oblíbenosti se těší čerpadla s vnějším ozubením, která se dále rozpadají na dílčí kategorie. Liší se typem hřídelů, typem příruby či připojením sání. Čerpadla s vnitřním ozubením se vyznačují dlouhou životností a vysokou objemovou účinností.

Prodejní automaty

Posted in Firmy.

V současné době se prodejní automaty objevují snad všude. Můžete se s nimi setkat v mnoha firmách, kde slouží nejen zaměstnancům, ale také návštěvníkům. Dále je najdete v nemocnicích, ve školách, na čerpacích stanicích a také na úřadech. Jejich uplatnění je široké. Asi nejoblíbenější prodejní automat je s kávou, protože dnes kafé vyhledává spousta lidí. A není nic jednoduššího, než jít a nechat si udělat kafé v automatu.

Leštění odlitků

Posted in Firmy.

Hledáte firmu, jejíž hlavní činností je zpracování nerezového materiálu? Obraťte se na společnost Fruněk INOX s.r.o., která vám nabízí leštění odlitků, řezání, vrtání, ohýbání a také sváření metodou TIG. To je však jen krátký výčet služeb, které můžete v jejím portfoliu najít. Dále vám společnost nabízí hotové produkty, jako jsou výpalky, atypy, jekly, kulatiny či roury. Na své si přijde každý.

Broušení odlitků

Posted in Firmy.

Na trhu existuje jen málo firem, které snoubí vysokou kvalitu nabízeného sortimentu a služeb s příjemnou cenou. Jednou z těchto společností je Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit pestrou škálou služeb, mezi nimiž najdete například broušení odlitků, řezání či svařování, a bohatou nabídkou produktů, jako jsou roury, kulatiny či jekly. Tato firma vám zabezpečí vše, a to od nákupu materiálu, přes zpracování ve výrobě, až po jeho dopravu do vaší firmy.

Střechy Olomouc - SOLDAS

Posted in Firmy.

V roce 1997 se na českém trhu objevila společnost Soldas, která nabízí střechy Olomouc. Právě střecha je velmi důležitá součást každé stavby, protože zabraňuje průchodu vlhkosti do domu. Jestliže potřebujete střechu opravit, respektive udělat novou, pak je tato firma vhodnou volbou. V její nabídce najdete klempířské, pokryvačské a tesařské práce. Jelikož je o služby této firmy velký zájem, také se rozhodla svou nabídku rozšířit o tepelné a zvukové izolace, montáž střešních konstrukcí a podobně.