Průmyslové odsávání pro brusírny

Posted in Průmysl.

Ve většině průmyslových výrobních zařízení je běžně se vyskytující znečišťující látka mletím prachu. Technologie čištění vzduchu vám může pomoci při výběru nejlepšího systému pro sběr suchého prachu z mletí.

Aplikace, jako jsou brusné kotouče, brusné pásy nebo drátěná kola, vyžadují metody zachycení zdroje, aby se zabránilo prachu v mokrých i suchých prostorách. Průmyslové odsávání pro brusírny přinese čisté pracovní prostředí, snižuje náklady na energie a je investicí, která se vám vrátí velmi rychle.

Průmyslové odsávání pro brusírny, které se používá pro sběr prachu pro broušení za sucha šetří energii při odfiltrování nežádoucích látek znečišťujících vzduch, čímž se snižují obecné požadavky na větrání. Systémy pro sběr prachu snižují čas a náklady na údržbu shromažďováním částic ve vzduchu, než se mohou usadit na drahých a delikátních ovládacích prvcích, v dílně nebo jiném vybavení, zvyšují efektivitu výroby tím, že poskytují čistší a zdravější pracovní prostředí. Všechny systémy jsou navrženy v přísném souladu s pokyny pro průmyslovou ventilaci pro brusírny.

Společnost Tigemma Engineering je dodavatelem průmyslového odsávání pro brusírny za výhodné ceny a ve vysoké kvalitě. Ryze česká společnost patří mezi špičku ve svém oboru. Dodává zařízení, která jsou vyrobena v souladu s navrhovanou i současnou legislativou Evropské unie.

Pořídit si zde můžete stroje pro průmyslové odsávání prachu a dalších nečistot. Řešení v podobě lokálního odsávání nebo prostorového odsávání prostřednictvím sacích stěn nebo sacích kabin lze navrhnout na míru vašim požadavkům. Filtrační zařízení TIG FS nabídne vhodné řešení pro konkrétní problém. Výsledkem je čisté a klidné prostředí bez prachu. Toto pracovní prostředí ocení všichni stávající i noví pracovníci, kteří se uchází o volné místo u vás.