Co si představit pod městským batohem?

Posted in Móda.

Neustále rostoucím trendem, který je ve městech vidět, jsou bezpochyby batohy. Barevné kombinace batohů rozzáří šedivé městské ulice a ozvláštní váš outfit. Kromě toho se můžeme setkat s batohy i u lidí, kteří zrovna míří do práce.

woman-walking-with-skateboard-in-hand-at-city-7MV3ADL-min

Alternativa klasické tašky

Pokud vás už omrzela taška přes rameno nebo vám už není pohodlná, batoh je skvělou variantou. Můžete ho využít na přenos notebooku nebo na cestu do posilovny. Anebo rovnou na obojí. Klasická velikost městského batohu je 30 litrů. V případě velikosti si nemusíte věšet hlavu na hřebík, aktuálně je nabídka velmi široká, takže určitě nalezte větší případně menší baťůžek.

Provedením se liší

Od klasických batohů se odlišuje ve svém provedení. Jednou z prvních a možná zarážejících odlišností je chybějící bederní pás. Městské batohy ho nepotřebují. Není stavěný na túry, ale na krátké cesty a pobyt v městských ulicích. Často se tedy bude sundávat, budete z něj něco vytahovat. Bederní pás by vám v tomto případě nebyl moc k užitku a v tak časté manipulaci s batohem by spíš zavazel. Liší se i ve velikosti. Barevných provedení batohů spousta, jsou hravá, nápaditá, ale i ležérní. Milovníky módy jistě potěší, že se krásně hodí téměř ke každému outfitu.

Vhodný i pro pohyb

Typ batohů pro město se hodí i na aktivity, které v něm provádíte. Jestli odpoledne trávíte s nohama na skatu, bude to pro vás to pravé ořechové. Kromě toho, že si do batohu můžete dát potřebné věci, mnoho druhů již nabízí i popruhy k umístění a přenosu prkna. Široký výběr vám umožní vybrat si takový, který se skatem bude ladit.

Proč si městský batoh pořídit?

Jestli je město váš dennodenní chleba, tak má pro vás tento druh batohů spoustu výhod, které jistě oceníte.
Pár z výhod, které nabízí:

  • Lehká konstrukce
  • Snadná manipulace
  • Většina je vhodná pro přenos notebooku
  • Barevná provedení