Swim spa- plavání v pohodlí domova

Posted in Dům a zahrada.

Možná ve Vás nadpis evokuje představy o vaně či nafukovacím bazénu, ve kterém se čvachtáte, ale to byste se mýlili. Budeme se bavit o swim spa. 

Swim spa hydropool

Swim spa jsou technicky výřivky, které jsou vybany protiproudem, takže z toho můžete mít pocit, že je to takový plavecký rotoped. V žádném případě se nejedná o levnou zábavu, ale pro profesionální plavce a lidi milující luxus a ty, co si chtějí si zaplavat kdykoliv to jde, je to otázka života. Jak si tedy správně vybrat swim spa?

Síla protiproudu

Pokud plánujete zlepšovat svou kondici díky protproudu, zeptejte se prodejce i na maximální sílu protiproudu. Takových 9 km/h by Vás mohlo po chvíli omrzet a hned byste se začali zajímat o to, jak to trochu zesílit. 18 km/h je skvělý protiproud, který Vám jistě na pár ,,bazénů" vystačí.

Údržba

Ne každý má čas se věnovat několik hodin ročně údržbě swim spa a výrobci tomu naprosto rozumí. Proto každý pořádný dodavatel nabízí i produkty vybavené autočistícím systémem, který je pro Vás dlouhodobě levnější a také Vám ušetří spoustu času.

Doplňky

Budou k Vám chodit na návštěvu přátelé nebo máte rodinu a chcete, aby ze swim spa také těžili zážitky? Vyberte si tedy takovou, která je vybena i vířivou částí, aby to nebylo pořád jen dokola plavání.

Na nabídku swim spa se můžete podívat třeba zde: Swim spa Hydropool